Visos teisės saugomos. 2020

Profesionali komanda - Jūsų pranašumas

Čia lengvai galite įsivertinti ieškomo specialisto vidutinius darbo užmokesčio rėžius.

Skaičiuoklė
Specialisto uždarbis
0 EUR
Skaičiuoklėje pateikiami rekomendacinio pobūdžio BRUTO atlyginimo vidurkiai, parengti pagal HR Factory surinktą informaciją ir statistinius duomenis. Statistika atnaujinama kas 3 mėnesius. Norėdami gauti detalesnę informaciją apie atlyginimo rėžius galite registruotis nemokamai konsultacijai.
Nemokama konsultacija

Mumis pasitiki

Laura Pavardėnaitė
Personalo konsultantė

Džiaugiamės bendradarbiaudami su HR Factory komanda, kurie pozityviai priima iššūkius ieškoti įvairaus kalibro specialistų. HR Factory konsultantų operatyvumas, komunikacija ir lūkesčių įsiklausymas suteikia mums kaip klientui pasitikėjimą bei užtikrina sklandų atrankos procesą.

Girtela
Laura Pavardėnaitė
Personalo konsultantė

Džiaugiamės bendradarbiaudami su HR Factory komanda, kurie pozityviai priima iššūkius ieškoti įvairaus kalibro specialistų. HR Factory konsultantų operatyvumas, komunikacija ir lūkesčių įsiklausymas suteikia mums kaip klientui pasitikėjimą bei užtikrina sklandų atrankos procesą. Džiaugiamės bendradarbiaudami su HR Factory komanda, kurie pozityviai priima iššūkius ieškoti įvairaus kalibro specialistų. HR Factory.

Paroc

Apie mus

18 metų patirtis žmogiškųjų išteklių srityje
16 atrankų specialistų Lietuvoje užtikrins, kad Jūsų biurą pasiektų geriausi kandidatai rinkoje
Jokių išankstinių ar atšaukimo mokesčių bei 3 mėn. garantija

Darbo skelbimai

Įmonės logotipas
POZICIJOS PAVADINIMAS
Atlyginimas (Bruto) EUR
Vieta
Pasiūlymas
Vyr. buhalteris (-ė)
2500
Vilnius
Big Data Engineer
Nuo 4000
Kaunas
Senior Java Developer
3000-5000
Vilnius
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra griežtai privalomi, kiti padeda patobulinti ir įvertinti vartotojų patirtį svetainėje. Privatumo politika Leisti visus slapukus