Atrankoms skirta programinė įranga

Didelis kandidatų kiekis bei vienu metu vykstantys skirtingi atrankos projektai gali būti sėkmingai valdomi naudojant naršyklėje veikiančią atrankoms skirtą programinę įrangą d.vincy easy. Ši programa padeda nuolat stebėti atrankos eigą, valdyti projektus, kaupti potencialių kandidatų duomenų bazę, rūšiuoti jų paraiškas, vertinimus ir kt.


Ši atrankoms skirta programinė įranga Jūsų įmonei padės efektyviau vykdyti atrankos procesus. Ji taip pat sukurs profesionalios bei patikimos įmonės įvaizdį potencialių kandidatų akyse. Naudojimasis d.vinci easy programa palengvins kasdieninių užduočių atlikimą, padės jas automatizuoti, kad Jūs patys galėtumėte susitelkti ties tuo, kas yra svarbiausia – tinkamiausio kandidato paieška.


 

 

 

zoom-people-red

Kodėl turėtumėte rinktis d.vincy easy programą?

Sistemos nustatymai parodo programinės įrangos naudojimo komfortą. Paprastas jos dizainas leidžia vartotojui greitai prisitaikyti. Sistemos sudėtingumas priklauso nuo pačios kompanijos struktūros ir verslo poreikių. D.vinci easy siūlo interaktyvų dizainą, kuris automatiškai prisitaiko prie naršyklės ir leidžia patogiai rūpintis kandidatais Jūsų telefone, planšetėje ar kompiuteryje.
  • tick-circle-redPatogus naudojimas;
  • tick-circle-redAnglų, vokiečių ir estų kalbomis;
  • tick-circle-redInteraktyvus dizainas.
zoom-people-red

Programinės įrangos galimybės

Viena iš pagrindinių programinės įrangos paskirčių – suteikti reikiamą pagalbą atrankos proceso metu ir padidinti jos efektyvumą. Daugelis veiksmų yra automatiniai: patvirtinimų gavimai ir visi bendrieji laiškai kandidatams; kandidatų būsenų atnaujinimai proceso metu; darbo skelbimų skelbimas didžiausiuose Lietuvos darbo tinklapiuose Cv.lt, CVOnline, CVBankas, taip pat kompanijos internetiniame tinklapyje ir, svarbiausia, kad visi įdarbinimo veiksmai yra atliekami vienoje sistemoje. Programinės įrangos naudotojai gali įvertinti kandidatus, perkelti juos iš vieno atrankos proceso į kitą, rekomenduoti kandidatą mokymosi įstaigai, pridėti raktinius žodžius, padedančius atskirti kandidatus ir išsaugoti patikusius kandidatus talentų skiltyje. Atsižvelgiant į vartotojų teises, paraišką galima išsiųsti tiesiogiai darbuotoją samdančiam arba už atrankos procesą atsakingam asmeniui.
  • tick-circle-redIntegracija su didžiausias darbo skelbimų portalais;
  • tick-circle-redAutomatiniai veiksmai;
  • tick-circle-redGalimybė sukurti skirtingus profilius.
zoom-people-red

Pasilengvinkite kasdieninį darbą

Kiekvienam kandidatui bus sukurta istorija su paraiškos informacija, atrankos proceso metu atliktais veiksmais ir komentarais. Programinė įranga turi paieškos funkciją, kuri leidžia ieškoti informacijos naudojant raktinius žodžius, taip pat atlikti paiešką PDF ir DOC tipo failuose. Atrankoms skirta programinė įranga leidžia rūšiuoti informaciją, naudojant skirtingus filtrus, t.y. jei Jūs norite pamatyti tam tikrus duomenis, susijusius su pozicijomis ar būsenomis.
  • tick-circle-redPaieškos funkcija;
  • tick-circle-redGalimybė kaupti informaciją apie kandidatus;
  • tick-circle-redIšsami ataskaitų sistema.

Susisiekite su mumis ir Išbandykite d.vincy easy

Susisiekti