Mokymų paslaugos

Norint sėkmingai veikti sparčiai besikeičiančiomis rinkos sąlygomis, įmonei reikalingi darbuotojai, gebantys mokytis ir prisitaikyti. Padėsime Jums sukurti darbuotojų mokymų planą ir jį įgyvendinti pasitelkiant įvairių partnerių pagalbą.


zoom-people-red

Mokymosi poreikių analizė

Pirmas žingsnis keliant darbuotojų kompetencijas – mokymosi poreikių analizė, atsižvelgiant į keturis aspektus: darbuotojų gebėjimus, mokymų planą, keliamus tikslus ir darbuotojų talentų valdymą. Pirmiausiai nustatysime sėkmingai Jūsų įmonės veiklai būtinus darbuotojų gebėjimus ir palyginsime juos su esamomis kompetencijomis. Tuomet, atsižvelgdami į Jūsų biudžetą ir pageidaujamus metodus, parengsime atitinkamą mokymų planą. Norėdami nustatyti, ar visi Jūsų darbuotojai siekia bendro tikslo, mes ne tik stebime darbo procesus, bet ir organizuojame asmeninius pokalbius su darbuotojais. Visa tai padeda nustatyti konkrečius strategiškai svarbių Jūsų įmonės darbuotojų poreikius ir tinkamų apmokymų pagalba paruošti juos prisiimti daugiau atsakomybės.
  • tick-circle-redĮmonės darbuotojams reikalingų gebėjimų nustatymas;
  • tick-circle-redMokymų poreikių nustatymas;
  • tick-circle-redAtitinkamas mokymų planas.
zoom-people-red

Mokymų organizavimas

Padėsime Jums viso mokymų proceso metu: nuo koncepcijos sukūrimo iki rezultatų įvertinimo. Patarsime pasirenkant tinkamus metodus ir technologijas bei užtikrinsime, kad mokymai vyktų sklandžiai. Taip pat pasirūpinsime visais organizaciniais klausimais – nuo vietos, mokymo paslaugų tiekėjų iki dalomosios mokymų medžiagos.
  • tick-circle-redMokymų proceso planavimas;
  • tick-circle-redMetodų ir technologijos identifikavimas;
  • tick-circle-redSklandus organizavimas bei įgyvendinimas.
zoom-people-red

E-mokymai

Šiais laikais mokymai gali vykti naudojant kompiuterį ar mobilųjį telefoną – tokiu būdu darbuotojams sudaroma galimybė geriau planuoti savo laiką ir mokytis tada, kai jiems patogu. Tai leidžia mokymosi procesą paversti žaismingesniu, pavyzdžiui, mokymai sudaryti vien tik iš iliustruotų istorijų ir su jomis susijusių klausimų. E-mokymai suteikia galimybę mokymų organizatoriui praleisti mažiau laiko organizuojant mokymų procesą, jis gali bet kada pagal poreikį keisti dalomąją medžiagą ir patogiai analizuoti darbuotojų rezultatus. HR factory naudoja EasyOps ir MoOdalis įrankius skirtus mokymų organizavimui, procesų valdymui ir ataskaitų generavimui.
  • tick-circle-redLengvas laiko planavimas;
  • tick-circle-redPatogi rezultatų analizė.

Galime jums padėti suorganizuoti konkrečius mokymų etapus arba visą mokymų procesą.

Susisiekite su mumis