Žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugų paketas

Profesionalus žmogiškųjų išteklių valdymas lemia Jūsų įmonės sėkmę ne ką mažiau, nei teisingai tvarkoma buhalterinė apskaita. Tam, kad Jūsų įmonė galėtų sutelkti visą dėmesį į savo tiesioginę veiklą, mes perimsime Jūsų žmogiškųjų išteklių valdymą ir, esant poreikiui, pasirūpinsime visais su tuo susijusiais įsipareigojimais.

Žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugų paketas apima daug skirtingų veiklų, kurios reikalauja tikslaus ir rūpestingo vykdymo. Galite mums patikėti atrankų organizavimą, darbuotojų registravimą bei visų darbo santykius reguliuojančių dokumentų tvarkymą. Mes taip pat fiksuojame darbo valandas bei sudarome atostogų grafikus, organizuojame darbuotojų veiklos vertinimo pokalbius, apmokymus ir medicininius patikrinimus, atsižvelgdami į Jūsų darbuotojų poreikius.


zoom-people-red

Žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugų paketas

Greta kasdienių užduočių įgyvendinimo galime Jums padėti ir patarti sprendžiant strateginius žmogiškųjų išteklių valdymo klausimus. Siekiant užtikrinti efektyvų įmonės veikimą, svarbu įdiegti tinkamus žmogiškųjų išteklių valdymo principus ir optimizuoti įmonės struktūrą, atsižvelgiant į kompanijos tikslus.
  • tick-circle-redReguliarus žmogiškųjų išteklių planavimas;
  • tick-circle-redDarbuotojų tobulėjimas ir mokymai;
  • tick-circle-redŽmogiškųjų išteklių procesų optimizavimas.

Susisiekite su HR factory ir mes rasime tinkamiausią žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimą Jūsų įmonei

Susisiekite su mumis