Apie mus

Apie HR factory

Esame įmonė, siūlanti universalius sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje. 2002 metais savo veiklą pradėjome Vokietijoje, vėliau 2004 metais Estijoje, o 2016 metais sudarėme partnerystės sutartį su viena didžiausių personalo atrankų įmonių Lietuvoje, tuo metu atstovavusių Grafton Recruitment prekinį ženklą. Teikiame lanksčias paslaugas įvairaus dydžio ir skirtingus poreikius turinčioms įmonėms visoje Europoje ir už jos ribų. Būdami tarptautine įmone galime pasidalinti darbo su didelėmis įmonėmis patirtimi ir įkvepiančiomis sėkmės istorijomis.Mūsų vertybės ir pažadas Jums

tick-circle-red

Mums rūpi

Darbuotojai – didžiausias kiekvienos įmonės turtas. HR factory komandos tikslas – padėti Jūsų įmonei sukurti tokią puikią žmogiškųjų išteklių valdymo sistemą, kad patys norėtumėme dirbti Jums.

tick-circle-red

Mes lankstūs

Net mūsų vardas rodo, kad gebame greitai ir efektyviai įvykdyti užduotis bei laikytis savo pažadų. Ieškodami sprendimų tuo pat metu esame kūrybingi ir lankstūs – atsižvelgiame į konkrečius Jūsų įmonės poreikius.

tick-circle-red

Žmogiškųjų išteklių valdymas – mūsų aistra

Žmogiškųjų išteklių valdymą laikome savo pašaukimu – tai ne tik mūsų darbas, bet ir mėgstama veikla. Todėl visuomet entuziastingai domimės šios nuolat kintančios srities naujienomis ir sėkmės istorijomis tam, kad galėtumėme tai pritaikyti Jūsų įmonės žmogiškųjų išteklių valdyme.

tick-circle-red

Mes drįstame užduoti klausimus

Nors ir ne visuomet malonu užduoti nepatogius klausimus ar į juos atsakyti – esame įsitikinę, kad kuo geriau pažinsime Jūsų įmonę, tuo geriau Jums padėsime. Todėl nesivaržome – tai padeda mums kitaip pažvelgti į Jūsų įmonės žmogiškųjų išteklių valdymo procesus.

Mūsų komanda

HR factory sudaro daugiau nei 70 patyrusių profesionalų, iš kurių 14 dirba Lietuvos komandoje. Žmogiškųjų išteklių valdymas – mūsų pašaukimas, todėl jam negailime nei savo laiko, nei jėgų. Mūsų tikslas – padėti Jums rasti esminį problemos sprendimą, kuris leis Jūsų kompanijai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Norime ir siekiame būti Jūsų partneriais, o ne tik paslaugų tiekėjais.
Norite mus geriau pažinti?

Susisiekite su mumis