Konsultavimas

Kiekvienos įmonės darbuotojai turi savus džiaugsmus ir rūpesčius. Dėl šios priežasties HR factory siūlo konsultacijas, kurių metu išanalizuosime Jūsų įmonę ir nustatysime, ar Jūsų įmonės išsikelti tikslai bei jiems pasiekti taikomi metodai atitinka vieni kitus.


zoom-people-red

Darbuotojų vertinimas

Darbuotojų vertinimas leidžia ugdyti sėkmingus lyderius, pagerinti darbą komandoje ir nustatyti su mokymais susijusius poreikius. Galime padėti Jums nuspręsti, ar šiuo metu įdarbinimo procese dalyvaujantis darbuotojas būtų tinkamas Jūsų įmonei, koks vaidmuo jam labiausiai tiktų arba kaip Jums reikėtų restruktūrizuoti savo įmonę. Darbuotojų profilių analizei naudojame ProfileXT sistemą, leidžiančią objektyviai įvertinti asmens charakterį, nustatyti jo profesinius gebėjimus bei elgesio tendencijas. Tam tikslui kandidatas turi atlikti testą internete – po to mes galime nesunkiai palyginti jo profilį su potencialių pareigų profiliu, panaudodami grafiškai išreikštus rezultatus. Sužinokite daugiau apie Profiles International naudojamas darbuotojų vertinimo priemones.
zoom-people-red

Išdarbinimas

Darbuotojų atleidimas, galintis tapti daugybės klaidų priežastimi, yra didelė atsakomybė. Siekdami palengvinti šią sudėtingą užduotį, patarsime Jums viso proceso metu ir konsultuosime atleidžiamus darbuotojus karjeros klausimais. Padėsime jiems planuoti tolimesnę savo karjerą, paruošti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, naudotis darbo paieškos portalais, suteiksime informaciją apie darbo rinką bei organizuosime mokymus, padėsiančius rasti darbą.
zoom-people-red

Žmogiškųjų išteklių auditas

Kiekvienai organizacijai būtų naudinga nešališka profesionali nuomonė apie jos įdarbinimo procesus, pasirinktus įrankius ir su žmogiškaisiais ištekliais susijusius dokumentus. HR factory išanalizuos Jūsų žmogiškųjų išteklių valdymo procesus ir dokumentus, patikrins, ar nėra trūkumų, ir padės Jūsų įmonei veikti efektyviau.
zoom-people-red

Ataskaitos

Kokybiškos ataskaitos užtikrina, kad visuomet galėsite paprastai ir greitai pasiekti reikalingus duomenis ir turėsite išsamią informaciją apie žmogiškųjų išteklių valdymo procesą. Paruošime Jums sklandžiai veikiančią ataskaitų sistemą, kurią lengva valdyti, ir, esant reikalui, plėsti tam, kad Jūsų įmonės ataskaitos būtų Jums naudingos.
zoom-people-red

Darbdavio įvaizdžio vystymas

Darbdavio įvaizdis svarbus tiek samdant naujus darbuotojus, tiek motyvuojant esamus. Padėsime Jums sukurti patrauklius darbo skelbimus, patarsime, kaip sėkmingai organizuoti darbo pokalbius, ir apklausime esamus darbuotojus, kad sužinotumėte, kaip, jų manymu, būtų galima padidinti darbuotojų pasitenkinimą darbu.
zoom-people-red

Darbuotojų pasitenkinimo darbu tyrimas

Galbūt manote, kad gerai pažįstate savo darbuotojus, tačiau kiekvienas iš jų turi savo džiaugsmų ir rūpesčių, kurių jie nėra linkę aptarinėti viešai. Mūsų tyrimas padės atskleisti pagrindinius pasitenkinimo darbu veiksnius.
zoom-people-red

Į rezultatus orientuota darbo aplinka (ROWE)

Pagrindinis į rezultatus orientuotos darbo aplinkos principas: svarbiausia – rezultatas, o ne valandų, praleistų biure, skaičius. Mes padėsime Jums nustatyti, ar lankstus darbo grafikas būtų veiksmingas Jūsų įmonėje, ir patarsime įgyvendinant reikalingus pokyčius.

Ar norėtumėte pasitarti kitais klausimais?

Kartu mes rasime reikiamus atsakymus